اخبار

۳۰۰ کودک نیازمند مانه و سملقانی در انتظار حامی

۳۰۰ کودک نیازمند مانه و سملقانی در انتظار حامی
در آستانه سال نو 300 کودک تحت حمایت کمیته امداد شهرستان مانه و سملقان در انتظار حامی هستند.

رئیس کمیته امداد شهرستان مانه و سملقان عملکرد این نهاد در حوزه طرح اکرام ایتام و محسنین را در 11 ماهه امسال تشریح کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مهدی به برزکار، رئیس کمیته امداد مانه و سملقان با اعلام اینکه هم‌اکنون 605 فرزند با سرپرست بیمار و ازکارافتاده تحت حمایت این نهاد قرار دارند، گفت: هم‌اکنون 700 حامی در طرح محسنین با این نهاد همکاری دارند، این در حالی است که 300 نفر از این فرزندان فاقد حامی هستند.
برزکار میزان کمک اهدایی نیکوکاران به فرزندان طرح محسنین را در 11 ماهه امسال، 400 میلیون تومان اعلام کرد و افزود: کمیته امداد این شهرستان به‌تنهایی قادر به رفع همه مشکلات نیازمندان به‌ویژه فرزندان یتیم و غیر یتیم تحت حمایت این نهاد نیست، لذا استفاده از کمک‌های خیران در مناسبت‌های مختلف سال و همچنین حمایت آنها از این کودکان مکمل مناسبی در رفع نیاز آنها محسوب می‌شود.
وی در ادامه همچنین به اجرای طرح اکرام ایتام اشاره کرد و تعداد کودکان یتیم تحت حمایت این نهاد را 505 یتیم عنوان کرد و افزود: هم‌اکنون تمامی این کودکان تحت حمایت دو هزار و ۳۷۰ حامی قرار دارند و خوشبختانه هیچ یتیمی بدون حامی نیست.
رئیس کمیته امداد مانه و سملقان با قدردانی از کمک‌های مادی و معنوی حامیان به ایتام طرح اکرام ایتام، بیان کرد: خیران امسال یک میلیارد و 500 میلیون تومان در قالب کمک‌های نقدی و غیر نقدی به ایتام تحت حمایت این نهاد کمک کرده‌اند.
وی با یادآوری اینکه تمامی فرزندان مشمول طرح «محسنین و اکرام ایتام» دارای شناسنامه نیازمندی هستند، گفت: نیکوکارانی که علاقه‌مند حمایت از این کودکان هستند می‌توانند با مراجعه به مراکز نیکوکاری این نهاد و با توجه به نیات خداپسندانه خود یک یا چند کودک نیازمند را تحت حمایت‌های مادی و معنوی خود قرار دهند.

 انتهای پیام

۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۴۷
تعداد بازدید : ۵۲۶
کد خبر : ۱۲۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید