اخبار

مراکز نیکوکاری راهی برای کاهش فقر

مراکز نیکوکاری راهی برای کاهش فقر
فرماندار شهرستان اسفراین راه‌اندازی مراکز نیکوکاری را اقدامی مهم برای کاهش فقر برشمرد و افزود: افزایش مراکز نیکوکاری از برنامه‌های کمیته امداد است که باهدف کاهش فقر و رفع نیاز محرومان و هدایت نیازمندان به سمت خودکفایی انجام می‌شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، طاهر رستمی در حاشیه افتتاح مرکز نیکوکاری امام حسن مجتبی (ع) در اسفراین هدف از ایجاد مراکز نیکوکاری را واگذاری امورات به مردم عنوان کرد و افزود: به برکت فعالیت‌های کمیته امداد هم‌اکنون شش مرکز نیکوکاری در اسفراین و پنج مرکز نیکوکاری نیز در سطح روستاهای شهرستان در حال ارائه خدمات به مردم هستند.
وی با اشاره به فعالیت‌های کمیته امداد گفت: هدف از تأسیس این نهاد، پشتیبانی از محرومان و خودکفا کردن آن‌ها است.
رستمی اظهار کرد: با توجه به اینکه در شرایط جنگ اقتصادی تمام‌عیار هستیم ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری، تلاش در جهت کاهش مشکلات نیازمندان در آستانه سال نو و تعامل با گروه‌های هدف ازجمله خیرین و کمک‌های عمومی مردمی در جشن نیکوکاری می‌تواند کمک مهمی در توانمندسازی نیازمندان باشد.
وی در ادامه ابراز امیدواری کرد: امیدواریم با تدابیر مقام معظم رهبری و سران قوا، مردم و مسئولین به‌زودی از این پیچ تاریخی عبور کنیم.
شایسته ذکر است: یازدهمین مرکز نیکوکاری در شهرستان اسفراین با حضور فرماندار، رئیس کمیته امداد شهرستان و اعضای هیات امنای مرکز افتتاح شد.


انتهای پیام

۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ۱۱:۱۱
تعداد بازدید : ۱۴۳
کد خبر : ۱,۶۰۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید