اخبار

رئیس کمیته امداد منطقه 1 بجنورد اعلام کرد؛

کمک 35 میلیون تومانی به مددجویان گیفانی

کمک 35 میلیون تومانی به مددجویان گیفانی
رئیس کمیته امداد منطقه 1 بجنورد با اشاره به مناطق آسیب‌دیده گیفان از سیلاب و بارندگی اخیر گفت: این نهاد تاکنون 35 میلیون تومان برای کمک به مددجویان خسارت‌دیده این منطقه هزینه کرده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رضا حسین پور با ابراز همدلی با هم‌وطنان سیل‌زده در این منطقه اظهار کرد: تاکنون 10 میلیون تومان بسته غذایی بین خانوارهای مددجوی این منطقه توزیع‌شده است.
وی اضافه کرد:15 میلیون تومان نیز در قالب کالاهای اساسی بین خانوارهای این منطقه توزیع‌شده است و همچنین 10 میلیون تومان گوشت قرمز نیز به منطقه آسیب‌دیده گیفان ارسال‌شده است.
وی افزود: کمیته امداد منطقه 1 بجنورد از روز اول وقوع سیل و بارندگی به‌صورت آماده‌باش در کنار دهیار و شوراهای این منطقه چندین نوبت از منطقه بازدید و کمک‌های مردمی را بین آسیب دیدگان در قالب بسته‌های غذایی و کالا‌های ضروری توزیع کرده است.
وی با اشاره به پوشش بیمه منازل مددجویان کمیته امداد گفت: تمامی منازل و لوازم زندگی مددجویان این منطقه تحت پوشش بیمه حوادث ازجمله سیل قرارگرفته است به‌طوری از ظرفیت بیمه برای بازسازی منازل و تأمین لوازم زندگی مددجویان استفاده می‌کنیم.
وی همچنین افزود: مددجویان آسیب‌دیده این ناحیه که مستعد اشتغال باشند از وام اشتغال 20 میلیون تومانی بهره‌مند‌ می‌شوند.
حسین پور همچنین به پرداخت وام پنج میلیون تومانی قرض‌الحسنه به‌تمامی افراد آسیب‌دیده اشاره کرد و گفت: این وام از محل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت با ضمانت آسان به نیازمندان پرداخت می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: ۱۵۰ میلیون تومان تسهیلات کارگشایی به مددجویان منطقه گیفان اختصاص‌یافته است که به‌زودی پرداخت می‌شود.


انتهای پیام

۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۰۹:۴۵
تعداد بازدید : ۱۰۷
کد خبر : ۱,۶۵۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید