اخبار

رییس کمیته امداداسفراین اعلام کرد

ساخت و تعمیر 240 واحد مسکونی مددجویان طی سال 96

ساخت و تعمیر 240 واحد مسکونی مددجویان طی سال 96
240 واحد مسکونی طی سال 96 برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد اسفراین ساخته و تعمیر شده است.

 رئیس کمیته امداد شهرستان اسفراین ضمن تشریح عملکرد این نهاد در حوزه عمرانی طی سال گذشته، تعداد خانوارهای مددجوی فاقد مسکن مناسب را اعلام کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مهدی منادی، رئیس کمیته امداد شهرستان اسفراین با اعلام اینکه طی سال گذشته 240 واحد مسکونی برای مددجویان تحت حمایت این نهاد ساخته و همچنین تعمیر شده است، گفت: برای انجام این اقدامات 634 میلیون تومان اعتبار دولتی و همچنین منابع کمیته امداد این شهرستان هزینه شده است.
 منادی با یادآوری اینکه طی سال گذشته 30 مسکن  برای مددجویان تحت حمایت این نهاد خریداری و یا ساخته‌شده است، افزود: 50 درصد این واحدها در مناطق روستایی و باقی‌مانده نیز در مناطق شهری خریداری و ساخته‌شده است.
وی مجموع اعتبار هزینه شده برای ساخت مسکن مددجویان تحت حمایت کمیته امداد اسفراین را 420 میلیون تومان اعلام کرد و ادامه داد: 176 میلیون تومان از این اعتبار برای مسکن روستایی و 240 میلیون تومان نیز برای مسکن شهری مددجویان هزینه شده است.
رئیس کمیته امداد شهرستان اسفراین در ادامه از بهسازی و تعمیر 210 واحد مسکونی مددجویان طی سال گذشته خبر داد و افزود: برای تعمیر و بهسازی این پروژه‌ها نیز 214 میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.
منادی با اعلام اینکه 350 خانوار مددجوی تحت حمایت این نهاد نیازمند تعمیرات و یا ساخت مسکن مناسب هستند، افزود: برنامه‌ریزی برای ارائه خدمات عمرانی به این خانوارها طی سال 97 در حال انجام است و خدمات عمرانی با اولویت خانوارهای بیش از دو عائله سپس با خانوارهای کمتر از دو عائله ارائه می‌شود.
وی در ادامه با تأکید بر اینکه منابع دولتی و منابع کمیته امداد برای تأمین مسکن نیازمندان به‌تنهایی پاسخگو نیست، افزود: امیدواریم با مشارکت خیران تأمین مسکن مددجویان تسریع شود.
منادی یادآور شد: هم‌اکنون طرح رضوان باهدف کمک به تأمین مسکن مددجویان تحت حمایت این نهاد در حال اجرا است که نیکوکاران می‌توانند کمک‌های خود را به‌صورت نقدی و یا مصالح موردنیاز ساخت مسکن و همچنین خدمات فنی درزمینه ساخت مسکن ارائه کنند.

انتهای پیام

۲۲ فروردین ۱۳۹۷ ۰۹:۱۹
تعداد بازدید : ۲۰۳
کد خبر : ۱۶۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید