اخبار

رئیس کمیته امداد منطقه 2 بجنورد اعلام کرد

کمک 20 میلیون تومانی یک خیر برای ساخت منازل ایتام زلزله‌زده

کمک 20 میلیون تومانی یک خیر برای ساخت منازل ایتام زلزله‌زده
یکی از حامیان طرح اکرام منطقه 2 بجنورد با اهدای 20 میلیون تومان کمک نقدی، پنج واحد مسکونی خسارت‌دیده ایتام در زلزله را تکمیل کرد.

رئیس کمیته امداد منطقه 2 بجنورد ضمن بیان کمک‌های حامیان در حوزه تأمین مسکن ایتام، عملکرد این نهاد در سال 96 را تشریح کرد.
 به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سعید تفرجی، رئیس کمیته امداد منطقه 2 بجنورد با اعلام اینکه یکی از حامیان طرح اکرام این نهاد با اهدای 20 میلیون تومان کمک نقدی زمینه تکمیل واحدهای خسارت‌دیده ایتام در زلزله سال گذشته را فراهم کرد، گفت: با اهدای این کمک پنج منزل مسکونی خانوارهای دارای یتیم این شهرستان تکمیل و بهره‌برداری شد.
تفرجی در ادامه به اهدای کمک چهار میلیون و 500 هزارتومانی یکی دیگر از خیران طرح اکرام اشاره کرد و افزود: این نیکوکار نیز پس از سرکشی از منزل یتیم تحت حمایت خود، با اهدای کمک نقدی، به اتمام پروژه ساخت منزل مسکونی این خانوار کمک کرد.
وی با اشاره به اینکه یکی از برنامه‌های اساسی کمیته امداد منطقه 2 بجنورد در سال جاری ‏تأمین مسکن برای خانوارهای دارای یتیم است، ادامه داد: طبق برنامه‌های پیش‌بینی‌شده در سال جاری، خانوارهای دارای یتیم با کمک حامیان طرح اکرام صاحب مسکن مناسب می‌شوند.
رئیس کمیته امداد منطقه 2 بجنورد همچنین در ادامه از اهدای 800 دست لباس و کفش نو به ارزش 20 میلیون تومان توسط یکی از مؤسسات خیریه به ایتام تحت حمایت این نهاد خبر داد.
تفرجی با یادآوری اینکه هم‌اکنون 834 فرزند یتیم و غیر یتیم نیازمند تحت حمایت این نهاد قرار دارند، بیان کرد: این ایتام موردحمایت های مادی و معنوی سه هزار و هفت حامی قرار دارند.
وی میزان کمک‌های حامیان طرح اکرام و محسنین در سال گذشته را دو میلیارد و 200 میلیون تومان اعلام کرد و یادآور شد: علاوه براین نیکوکاران با تأمین مایحتاج ضروری برای خانوار‌های ایتام در بخش کمک‌هزینه تحصیلی، جهیزیه، مسکن و اشتغال زمینه توانمندسازی این افراد را فراهم کرده‌اند.

انتهای پیام/۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ۰۷:۳۲
تعداد بازدید : ۲۶۱
کد خبر : ۱۷۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید