اخبار

فرماندار شیروان ؛

خدمات‌رسانی در کمیته امداد بسیار روان‌تر از دستگاه‌های دیگر است

خدمات‌رسانی در کمیته امداد بسیار روان‌تر از دستگاه‌های دیگر است
فرماندار شهرستان شیروان با تقدیر از فعالیت‌های کمیته امداد گفت: خدمات‌رسانی در کمیته امداد بسیار روان‌تر از دستگاه‌های دیگر است.

 به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مرآتی در دیدار با مدیرکل و معاونین کمیته امداد خراسان شمالی، اولویت ویژه مددجویان را توسعه اشتغال و توانمندسازی آن‌ها عنوان کرد.
وی بر لزوم توسعه اشتغال مددجویان تأکید کرد و گفت: باید با ایجاد اشتغال پایدار، تأمین معیشت برای این قشر از جامعه تسهیل شود.
فرماندار شیروان کمیته امداد را چتری حمایتی در کمک به نیازمندان خواند و افزود: باید وقت ویژه‌ای نسبت به گسترش طرح‌های اشتغال این نهاد اختصاص یابد.
وی به ظرفیت و پتانسیل‌های صنایع و طرح‌های اشتغال بزرگ این شهرستان اشاره کرد و ادامه داد: باید برای اثرگذاری بیشتر در حوزه اشتغال‌زایی مددجویان از مجریان فعال اشتغال‌زایی در این شهرستان استفاده شود.
مرآتی در ادامه عملکرد کمیته امداد شیروان را مثبت ارزیابی کرد و گفت: زحمات امدادگران این نهاد بسیار ارزشمند است.
وی در ادامه درباره بازسازی و بهسازی منازل مسکونی خسارت‌دیده از سیل نیز گفت: با بانک‌های عامل رایزنی صورت گرفت تا زمینه پرداخت تسهیلات منازل سیل‌زده تسریع شود.
وی همچنین از ارائه بسته تشویقی به کارآفرینان در جهت اشتغال‌زایی مددجویان تقدیر کرد و افزود: این اقدام باعث کاهش انحرافات در طرح‌های اشتغال‌زایی می‌شود.

انتهای پیام

۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۲۹
تعداد بازدید : ۱۰۷
کد خبر : ۲,۴۰۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید