اخبار

افزایش 130 درصدی پرداخت زکات در اسفراین

افزایش 130 درصدی پرداخت زکات در اسفراین
مردم خیر شهرستان اسفراین در پنج‌ماهه سال 97، حدود 800 میلیون تومان زکات واجب و مستحبی پرداخت کردند که این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل 130 درصد رشد داشت.

رئیس کمیته امداد اسفراین عملکرد پرداخت زکات این شهرستان در پنج‌ماهه سال 97 را اعلام کرد.
 به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مهدی منادی، رئیس کمیته امداد شهرستان اسفراین اعلام کرد: مردم نیکوکار این شهرستان امسال حدود 800 میلیون تومان زکات خود را به محرومان تحت حمایت این نهاد پرداخت کردند.
منادی بابیان اینکه طی پنج‌ماهه امسال پرداخت زکات در این شهرستان 130 درصد افزایش داشته است، گفت: این رقم در مدت مشابه سال گذشته 300 میلیون تومان بود.
وی همچنین به برنامه هدف‌گذاری شده طی سال 97 در حوزه پرداخت زکات اشاره کرد و ادامه داد: طی امسال پرداخت یک میلیارد تومان زکات در این شهرستان هدف‌گذاری شده است که خوشبختانه تاکنون 190 درصد برنامه‌ها محقق شده است.
رئیس کمیته امداد شهرستان اسفراین با یادآوری اینکه اولویت نخست هزینه کرد زکات جمع‌آوری‌شده از کشاورزان و دامداران خاصه رفع نیاز محرومان است، افزود: اجرای پروژه‌های عام‌المنفعه در روستاها در اولویت بعدی برنامه‌ها قرار دارد.
منادی گفت: کمیته امداد شهرستان اسفراین در زمینه‌های ایجاد اشتغال، ساخت مسکن، حمایت‌های بیمه‌ای و درمانی، تحصیلی، فرهنگی و معیشتی به مددجویان خدمات مطلوب باهدف توانمندسازی ارائه می‌دهد.

انتهای پیام

۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۴۵
تعداد بازدید : ۱,۲۲۰
کد خبر : ۶۶۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید