اخبار

مشارکت 215 میلیون تومانی مردم اسفراین در جشن عاطفه‌ها

مشارکت 215 میلیون تومانی مردم اسفراین در جشن عاطفه‌ها
مردم شهرستان اسفراین تاکنون 215 میلیون تومان کمک نقدی و غیر نقدی خود را به دانش آموزان نیازمند تحت حمایت کمیته امداد هدیه کردند.

رئیس کمیته امداد شهرستان اسفراین میزان کمک‌های اولیه مردمی به جشن عاطفه‌های سال 97 را اعلام کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مهدی منادی، رئیس کمیته امداد شهرستان اسفراین با اعلام اینکه جشن عاطفه‌های امسال در دو مرحله برگزار شد، گفت: مرحله اول این جشن ۱۵ شهریورماه با همکاری صداوسیما مرحله دوم ۱۶ شهریورماه در مصلاها هم‌زمان با برگزاری نماز جمعه و همچنین مرحله سوم نیز در ۱۱ مهرماه در مدارس برگزار شد.
منادی بابیان اینکه جشن عاطفه‌های امسال در 79 مدرسه این شهرستان برگزار شد، ادامه داد: خیران و مدارس تاکنون به‌صورت نقدی و غیر نقدی 215 میلیون تومان به جشن عاطفه‌ها کمک کردند.
وی با تأکید بر اینکه جمع‌آوری کمک‌ها همچنان ادامه دارد، افزود: تمامی کمک‌های مردمی، بر اساس نیازسنجی صورت گرفته‌شده از دانش آموزان در مناطق محروم و مدارس حاشیه شهر توزیع می‌شود.
رئیس کمیته امداد اسفراین با اشاره به لزوم فرهنگ‌سازی در برگزاری هرچه باشکوه‌تر جشن عاطفه‌ها، افزود: این جشن هرساله باهدف کمک به دانش‌آموزان نیازمند برگزار می‌شود.
منادی در ادامه با اشاره به وجود 470 دانش‌آموز نیازمند در اسفراین بیان کرد: با توجه به اینکه بسیاری از این دانش‌آموزان محروم هستند، کمک‌های مردمی می‌تواند زمینه مناسبی را برای ادامه تحصیل آن‌ها فراهم کند.
وی همچنین یادآور شد: 118 دانشجوی محروم نیز هم‌اکنون تحت حمایت این نهاد قرار دارند که سالانه از خدمات فرهنگی و تحصیلی این نهاد بهره‌مند هستند.


انتهای پیام

۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۷:۴۲
تعداد بازدید : ۲۷۰
کد خبر : ۷۵۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید