اخبار

کمک 4.5 میلیاردی خیران مانه و سملقان به نیازمندان کمیته امداد

کمک 4.5 میلیاردی خیران مانه و سملقان به نیازمندان کمیته امداد
مردم خیر مانه و سملقان چهار میلیارد و 500 میلیون تومان به خانوارهای نیازمند تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان کمک کردند.


به گزارش سایت خبری کمیته امداد، غلام عباس صادقی، رئیس کمیته امداد شهرستان مانه و سملقان با اشاره به برنامه‌های مشارکتی این نهاد در سه محور توسعه طرح اکرام ایتام، زکات و صدقات گفت: مردم خیر شهرستان مانه و سملقان چهار میلیارد و 500 میلیون تومان به خانوارهای نیازمند تحت حمایت این نهاد کمک کردند.
صادقی همچنین از پرداخت 960 میلیون تومان زکات توسط کشاورزان و نیکوکاران این شهرستان در شش ماه نخست امسال خبر داد و افزود: مراکز نیکوکاری نیز توانستند یک میلیارد و 500 میلیون تومان از کمک‌های مردمی را به دست خانوارهای نیازمند برسانند.
وی در ادامه با یادآوری اینکه هم‌اکنون 824 مورد صندوق صدقات در این شهرستان نصب است، بیان کرد: مردم نیکوکار این شهرستان طی نیمه نخست امسال 211 میلیون تومان از صدقات خود را به این صندوق‌ها ریختند.
رئیس کمیته امداد شهرستان مانه و سملقان در ادامه به پرداخت جهیزیه به زوج‌های نیازمند تحت حمایت این نهاد اشاره کرد و گفت: این نهاد امسال موفق شد زمینه ازدواج 67 نفر از جوانان تحت حمایت این نهاد را فراهم کند که در این بخش 721 میلیون تومان کمک‌هزینه جهیزیه پرداخت‌شده است.
صادقی اطلاع‌رسانی شفاف و جلب اعتماد عمومی را یکی از مهم‌ترین عوامل مشارکت‌های بلای مردم در طرح‌های این نهاد برشمرد و افزود: هر چه اعتماد مردم نسبت به فعالیت‌های کمیته امداد این شهرستان بیشتر شود به همان نسبت مشارکت و کمک‌های مردمی افزایش می‌یابد و خدمات ارائه‌شده مطلوب‌تر و مؤثرتر می‌شود.


انتهای پیام

۲۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۳۲
تعداد بازدید : ۲۱۶
کد خبر : ۷۷۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید