اخبار

طی نیمه نخست امسال

واگذاری 20 واحد مسکن مهر به مددجویان کمیته امداد شیروان

واگذاری 20 واحد مسکن مهر به مددجویان کمیته امداد شیروان
44 خانوار تحت حمایت کمیته امداد شهرستان شیروان طی نیمه نخست امسال صاحب‌خانه شدند.

رئیس کمیته امداد شهرستان شیروان گزارشی از عملکرد مسکن در نیمه نخست امسال ارائه کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی شیرزادی، رئیس کمیته امداد شهرستان شیروان با اعلام اینکه این نهاد
 طی نیمه نخست 44 واحد مسکن شهری، روستایی و مسکن مهر به خانوارهای تحت حمایت این نهاد واگذار کرده است، گفت: به برکت فعالیت‌های این نهاد تاکنون، هزار و 400 واحد مسکونی برای خانوارهای روستایی تحت حمایت این نهاد ساخته‌شده است.
شیرزادی بابیان اینکه طی امسال 15 واحد مسکن روستایی به مددجویان واگذارشده است و 10 واحد نیز در دست اجرا است، گفت: برای ساخت این واحدها 182 میلیون تومان از محل منابع امداد، 95 میلیون تومان آورده مددجویان 25 میلیون تومان نیز از محل صندوق امداد ولایت هزینه شده است. همچنین 32 میلیون تومان از محل کمک خیران و 188 میلیون تومان نیز از محل تسهیلات بانک مسکن تأمین‌شده است.
شیرزادی در ادامه با اشاره به احداث 9 واحد مسکن شهری برای مددجویان تحت حمایت این نهاد در سال جاری افزود: طی امسال 20 واحد مسکن مهر نیز به مددجویان تحویل‌شده است و 110 واحد نیز در این بخش در دست اجرا است.
وی رقم هزینه شده برای ساخت این واحدهای مسکن مهر را 370 میلیون تومان کمک بلاعوض و 414 میلیون تومان آورده مددجویان اعلام کرد و یادآور شد: از ابتدای سال جاری تاکنون 35 مورد تعمیرات مسکن انجام‌شده و 50 مورد نیز در حال اجرا است.

انتهای پیام

۹ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۱۱
تعداد بازدید : ۲۵۵
کد خبر : ۸۶۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید