اخبار

23 خانوار مددجوی فاروجی صاحب خانه شدند

23 خانوار مددجوی فاروجی صاحب خانه شدند
300 میلیون تومان اعتبار برای ساخت و تعمیر 108 واحد مسکونی خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد شهرستان فاروج طی 10 ماهه امسال هزینه شد.

رئیس کمیته امداد شهرستان فاروج ضمن تشریح فعالیت های این نهاد در حوزه مسکن، گزارشی از خدمات ارائه شده حمایتی به مددجویان تحت حمایت این نهاد ارائه کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مرتضی صفی پور، رئیس کمیته امداد شهرستان فاروج با اشاره به اینکه طی 10 ماهه امسال 23 خانوار مددجوی تحت حمایت این نهاد صاحب خانه شدند، افزود: 16 مورد از کل مسکن های ساخته شده برای این خانوار ها در قالب بهسازی و مقاوم سازی روستایی به این مددجویان واگذار شده است و همچنین هفت واحد آن نیز برای مددجویان شهری خریداری و ساخته شده است.
صفی پور کل اعتبار هزینه شده برای ساخت این واحد های مسکونی را 215 میلیون تومان اعلام کرد و ادامه داد: 120 میلیون تومان این اعتبار در بخش ساخت مسکن روستایی و باقی مانده نیز برای واحد های شهری هزینه شده است.
وی در ادامه یاد آور شد: طی امسال 85 واحد مسکونی مددجویان نیز مورد تعمیرات و باز سازی قرار گرفته است که در این بخش نیز 85 میلیون تومان هزینه شده است.
رئیس کمیته امداد شهرستان فاروج در ادامه به پرداخت کمک هزینه جهیزیه و هدیه داماد به مناسبت دهه مبارک فجر اشاره کرد و افزود: به مناسبت این ایام بابرکت، 200 میلیون تومان کمک هزینه جهیزیه به 91 نفر از زوج های نیازمند تحت حمایت این نهاد پرداخت شده است.
صفی پور افزود: 311 فقره وام کارگشایی نیز به ارزش 670 میلیون تومان به مددجویان نیازمند در بخش های درمانی، مسکن، اشتغال و تحصیلی اعطا شد.


انتهای پیام

۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۳۱
تعداد بازدید : ۳۰۵
کد خبر : ۹۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید