دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ / ۰۹:۴۹
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۵۷۲۴۱
گزارشگر : ۶۷

55 میلیارد تومان وام اشتغال برای مددجویان خراسان شمالی

(چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶) ۰۹:۴۹

55 میلیارد تومان اعتبار برای ایجاد اشتغال پایدار، دو هزار و 500 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد خراسان شمالی اختصاص یافت.

معاون اشتغال وخودکفایی کمیته امداد استان خراسان شمالی میزان اعتبارات تخصیص یافته اشتغال مددجویان در سال 96 را تشریح کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علیرضا مرادی، معاون اشتغال وخودکفایی کمیته امداداستان خراسان شمالی با اشاره به برنامه های جدید این نهاد در حوزه اشتغال روستائیان، گفت:امسال 22 میلیارد تومان تسهیلات برای اشتغال زایی هزار و 100 مددجوی روستایی پرداخت می شود.

مرادی با اشاره به تخصیص 55 میلیارد تومان اعتبار برای ایجاد اشتغال پایدار برای دو هزار و 500 مددجوی این نهاد در سال جاری، گفت: حدود نیمی از این تسهیلات خاصه برای اشتغال زایی در مناطق محروم با ضرایب6،7،8 استان هزینه می شود.

وی با یاد آوری اینکه از مجموع 55 میلیارد تومان تسهیلات تخصیصی اشتغال در سال 96، 36 میلیارد تومان از محل منابع قرض الحسنه بانک ها تامین می شود، ادامه داد: 17 میلیارد و500 میلیون تومان نیز از محل منابع داخلی کمیته امداد که شامل کمک های مردمی است تامین اعتبار می شود.

مرادی در ادامه از ایجاد 280 شغل در پنج ماه نخست سال 96، برای افراد تحت حمایت این نهاد خبر داد و گفت: برای ایجاد این فرصت های شغلی در زمینه های کشاورزی، دامپروری، خدمات، صنایع دستی و سایر فعالیت های صنعتی، پنج میلیارد و500 میلیون تومان هزینه شده است.

انتهای پیامتعداد بازدید : ۲۱۳پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید