دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۲ مهر ۱۳۹۷ / ۰۹:۱۱
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۶۴۱۸۰
گزارشگر : ۷۸

219 خانوار مددجوی خراسان شمالی صاحب‌خانه شدند

(دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷) ۰۹:۱۱

219 خانوار نیازمند تحت حمایت کمیته امداد خراسان شمالی، طی پنج‌ماهه نخست امسال صاحب مسکن مقاوم شدند.

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی عملکرد حوزه مسکن مددجویان طی پنج‌ماهه سال 97 را تشریح کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عباس اهرابی، مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی با اشاره به ساخت 219 مسکن مددجویی در سال جاری، گفت: 150 مورد از این واحدها روستایی و 69 واحد نیز شهری بودند.
 اهرابی میزان اعتبار هزینه شده برای بهره‌برداری از این پروژه‌ها را دو میلیارد و 700 میلیون تومان عنوان کرد و یادآور شد: درمجموع طی امسال 643 مورد خدمات عمرانی شامل ساخت 219 مسکن شهری و روستایی، تعمیر و بازسازی 313 واحد مسکونی مددجویی و ساخت 60 سرویس بهداشتی به مددجویان ارائه شد.
وی در ادامه بابیان اینکه امسال ساخت 545 واحد مسکونی برای مددجویان پیش‌بینی‌شده است، گفت: از مجموع واحدهای پیش‌بینی‌شده 185 واحد برای مددجویان شهری و 360 واحد نیز برای خانوارهای مناطق روستایی احداث می‌شود.
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی در ادامه یادآور شد: هم‌اکنون 104 واحد شهری و روستایی مددجویان نیز در دست‌ساخت است که به‌زودی به مددجویان واگذار می‌شود.
اهرابی گفت: اعتبارات مسکن مددجویان طی سال گذشته 10 میلیارد تومان بود این در حالی است که امسال این رقم به 17 میلیارد تومان افزایش‌یافته است.
وی ادامه داد: طی امسال 10 میلیارد و 600 میلیون تومان از محل منابع دولتی و 780 میلیون تومان نیز از محل صدقات پرداختی مردم و پنج میلیارد و 500 میلیون تومان نیز از محل سپرده‌گذاری خیران در صندوق امداد ولایت در قالب تسهیلات قرض‌الحسنه برای ساخت واحدهای مسکونی مددجویان این استان اختصاص‌یافته است.


انتهای پیام
تعداد بازدید : ۲۹۵

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید