دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۱۰ مهر ۱۳۹۷ / ۱۱:۱۲
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۶۴۳۳۱
گزارشگر : ۷۸

چاپ 8 مقاله بین‌المللی وISI توسط فرزند مددجوی خراسان شمالی

(سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۷) ۱۱:۱۲

جوان نخبه و مددجوی کمیته امداد خراسان شمالی علاوه بر چاپ 8 مقاله بین‌المللی و ISI،دبیری انجمن علم شیمی و پژوهشگر برتر سال 96 را در کارنامه خود دارد.

امید یکی از فرزندان مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان خراسان شمالی است که  امروز به‌عنوان یکی از جوانان نخبه این استان شناخته می‌شود.
این گزارش مصاحبه‌ای است با یکی از فرزندان مددجوی کمیته امداد خراسان شمالی که در حوزه شیمی به دستاوردهای علمی بسیاری دست‌یافته است.
 به گزارش سایت خبری کمیته امداد،جوان نخبه خراسان شمالی که سال‌هاست به دلیل ازکارافتادگی پدر تحت حمایت  کمیته امداد قرار دارد، از کمک‌های مالی و معنوی کمیته امداد به‌عنوان یکی از عوامل موفقیتش در حوزه تحصیل نام  برد و گفت: کمک‌هزینه‌های تحصیلی کمیته امداد در دوران  کارشناسی توانست بسیاری از دغدغه‌های تحصیلی‌ام را کاهش دهد تا بتوانم به انتشار مقاله بپردازم.
وی بابیان اینکه هم‌اکنون دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه فردوسی مشهد در رشته شیمی پلیمر است، ادامه داد:  هم‌اکنون در مراحل پایانی اجرای پروژه‌ام دریکی از کارخانه‌ها تولید خودرو هستم و امیدوارم با اتمام پروژه‌ام  بتوانم درزمینهٔ مرتبط تحصیلی استخدام شوم.
وی به دستاوردهای علمی‌اش در حوزه علم شیمی اشاره کرد و گفت: تاکنون موفق شده‌ام شش مقاله علمی بین‌المللی به چاپ برسانم و در  هشت اجلاس بین‌المللی  برگزیده شوم.
این جوان نخبه خراسان شمالی  همچنین به چاپ مقالاتش در سطح بین‌المللی اشاره کرد و افزود: دو سال نیز به‌عنوان دبیر انجمن علم شیمی و همچنین پژوهشگر برتر سال 96 انتخاب شدم.
وی در ادامه به دغدغه‌هایش در حوزه  کسب دستاوردهای علمی اشاره کرد و گفت: امسال به دلیل نداشتن هزینه مالی از جشنواره خوارزمی بازماندم درصورتی‌که اگر حمایت مسئولان شامل حال جوانان مستعد بود، می‌توانستم با حضور در این جشنواره به‌عنوان جوان برگزیده انتخاب شوم.
وی در ادامه گفت: بعد از بازماندن از حضور در جشنواره خوارزمی، با کمک مالی کمیته امداد و شرکت در «كنگره شیمی ایران »مقاله من به‌عنوان برگزیده این کنگره انتخاب شد. 
وی از مقالاتش به‌عنوان طرح‌های کاربردی در بخش تولید  نام برد و گفت: در نظر دارم در صورت  حمایت مسئولان بتوانم تمامی مقالاتم را در بخش سلامت زیست‌محیطی گیاهان و کمک به کاهش آلاینده‌ها در گیاه و همچنین اکسید کردن الکل  به‌صورت  علمی به اجرا برسانم.انتهای پیام
تعداد بازدید : ۳۲۵

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید