دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۱۷ مهر ۱۳۹۷ / ۱۲:۴۶
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۶۴۴۶۹
گزارشگر : ۷۸

ساخت و تعمیر 627 مسکن مددجویان کمیته امداد خراسان شمالی

(سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷) ۱۲:۴۶

7 میلیارد تومان طی شش‌ماهه نخست امسال برای ساخت، خرید و تعمیر مسکن مددجویان تحت حمایت کمیته امداد خراسان شمالی هزینه شد.

مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی فعالیت‌های عمرانی این نهاد در نیمه نخست امسال را تشریح کرد.
 به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عباس اهرابی، مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی با اعلام اینکه 627 واحد مسکونی برای مددجویان تحت حمایت این نهاد طی نیمه نخست امسال تعمیر و احداث‌شده است، گفت: 456 مورد واحد مسکونی مددجویان طی این فعالیت‌ها مورد تعمیرات جزئی و کلی قرارگرفته است و همچنین 171 واحد جدید و مقاوم نیز برای خانوارهای مددجوی روستایی و شهری ساخته و خریداری شد.
اهرابی با یادآوری اینکه 105 خانوار روستایی طی نیمه نخست امسال صاحب‌خانه شدند، افزود: 66 واحد شهری نیز به مددجویان ساکن شهرهای این استان واگذارشده است.
وی در ادامه کل اعتبارت هزینه شده برای مجموع خدمات عمرانی این نهاد را هفت میلیارد تومان برشمرد و افزود: این اعتبارات از محل منابع دولتی، صدقات، زکات، تسهیلات صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت، آورده مددجویان و همچنین کمک‌های مبتنی بر نیاز تأمین‌شده است.
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی در ادامه به واحدهای در حال ساخت مددجویان نیز اشاره کرد و گفت: هم‌اکنون 38 واحد مسکونی روستایی و 21 واحد مسکونی شهری نیز در حال ساخت است که در نیمه دوم امسال به بهره‌برداری می‌رسد.
اهرابی یادآور شد: 63 چشمه سرویس بهداشتی نیز برای خانوارهای مناطق محروم تحت حمایت این نهاد بهسازی شده است که در این بخش نیز 98 میلیون تومان هزینه شده است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۰۲

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید