دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۱۰ دی ۱۳۹۷ / ۱۲:۵۸
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۶۵۹۳۱
گزارشگر : ۷۸
در نشست کمیته امداد با نیروی انتظامی خراسان شمالی مطرح شد؛

تعامل بین نهادی برای کاهش آسیب‌های اجتماعی

(دوشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۷) ۱۲:۵۸

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی به گسترش همکاری این نهاد با نیروی انتظامی در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی و همچنین استفاده از ظرفیت دو دستگاه در جهت تقویت امنیت در این استان تأکید کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مجید الهی راد در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی خراسان شمالی با اشاره به اهداف مشترک بین این دو سازمان اظهار کرد: فعالیت‌های این دو دستگاه می‌تواند خروجی مثبتی در کمک به‌سلامت خانواده‌های این استان داشته باشد.

وی بابیان اینکه گسترش فقر و مشکلات اقتصادی حاکم بر جامعه، باعث افزایش بار مراجعات به کمیته امداد شده است، ادامه داد: آمار جمعیتی این نهاد از ابتدای سال تاکنون از 32 هزار خانوار به 43 هزار و 300 خانوار افزایش‌یافته است.

الهی راد با یادآوری اینکه 19 هزار خانوار به دلیل فوت سرپرست تحت حمایت این نهاد هستند، افزود: همچنین اکنون 50 خانوار سرپرست سرباز نیز تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند که این نهاد با حمایت از این افراد در تلاش است زمینه سلامت در این خانواده‌ها را کاهش دهد.

فرمانده انتظامی خراسان شمالی نیز در این جلسه به هماهنگی بین این دو دستگاه تأکید کرد و افزود: تلاش کمیته امداد در حمایت از نیازمندان و همچنین ارائه آموزش‌های لازم در کاهش آسیب‌های اجتماعی قابل‌تقدیر است.

سردار علیرضا مظاهری با اشاره به اینکه کمیته امداد نقش ارزنده‌ای در برقراری امنیت در جامعه دارد، خاطرنشان کرد: شناسایی نیازمندان و حمایت از اقشار آسیب‌پذیر توسط این نهاد باعث برقراری امنیت در این استان شده است.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۵۶۷

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید