جزییات خبر

دوشنبه / ۸ مهر ۱۳۹۸ / ۰۹:۲۵
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۷۱۰۰۷
گزارشگر : ۷۸
مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی تأکید کرد:

ضرورت همکاری بانک‌ها در پرداخت تسهیلات اشتغال مددجویان

(دوشنبه ۸ مهر ۱۳۹۸) ۰۹:۲۵

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی بر ضرورت همکاری بانک‌های عامل در پرداخت تسهیلات اشتغال مددجویان تحت حمایت تأکید کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مجید الهی راد در نشست با رئیس شعب بانک تجارت و قرض الحسنه مهر ایران  از عملیاتی شدن ۲۴ درصد از تعهدات بانک تجارت طی یک‌ماهه اخیر خبر داد.
وی بابیان اینکه طی امسال هفت میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان به این بانک اختصاص‌یافته است، افزود: طی ماه گذشته ۱۰۰ درصد این اعتبارات به بانک تجارت ابلاغ شد.
وی خاطرنشان کرد: طی یک ماه گذشته ۴۱ فقره تسهیلات اشتغال به ارزش یک میلیارد و ۸۹۰ میلیون تومان به متقاضیان پرداخت‌شده است.
وی ضمن ابراز خرسندی نسبت به همکاری بانک‌ها در پرداخت تسهیلات اشتغال گفت: امیدواریم تا پایان سال تمامی اعتبارات ابلاغ‌شده به بانک‌ها جذب شود.
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی همچنین در دیدار با رئیس شعب بانک مهر ایران نیز اعتبارات ابلاغی این بانک را پنج میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان اعلام کرد و افزود: تمامی این اعتبار به‌صورت کامل ابلاغ‌شده است.
الهی راد یادآور شد: طی یک ماه اخیر 16 فقره تسهیلات به ارزش 750 میلیون تومان از اعتبار ابلاغی به بانک قرض‌الحسنه مهر ایران جذب‌شده است.
وی بر ضرورت همکاری بانک‌های عامل استان در پرداخت روان و مناسب تسهیلات تأکید کرد و گفت: اشتغال‌زایی خانواده‌های مددجو با همکاری و ارتباط تنگاتنگ بین بانک‌ها و این نهاد انجام می‌شود.


انتهای پیام
تعداد بازدید : ۴۲۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید