جزییات خبر

سه شنبه / ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۵:۵۸
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۷۴۷۵۰
گزارشگر : ۷۸
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی؛

ساخت و تعمیر 5500 واحد مسکونی مددجویان در سال 98

(سه شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۵:۵۸

مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی از ساخت و تعمیر پنج هزار و 500 واحد مسکونی برای خانوارهای تحت حمایت این نهاد طی سال 98 خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، مجید الهی راد با اشاره به اینکه این خدمات در قالب ساخت و تعمیرات منازل مددجویان آسیب‌دیده از سیل و مددجویان عادی انجام‌شده است افزود: از مجموع اقدامات عمرانی سال 98؛ حدود سه هزار و 500 مورد ویژه مددجویان سیل‌زده و باقی‌مانده نیز برای خانوارهای عادی تحت حمایت این نهاد انجام‌شده است.
وی با اشاره به اقدامات انجام‌گرفته در مناطق سیل‌زده طی سال گذشته گفت: سه هزار و 123 واحد در مناطق سیل‌زده روستایی و 115 واحد نیز در مناطق شهری ساخته‌شده است که به‌زودی در اختیار مددجویان قرار می‌گیرد.
مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی با یادآوری اینکه بیش از دو هزار واحد آسیب‌دیده از سیل نیز طی سال گذشته مورد تعمیرات قرارگرفته است، اظهار کرد: مجموع اعتبار هزینه شده در سرفصل منازل مسکونی آسیب‌دیده از سیل بیش از 18 میلیارد تومان بوده است.
الهی راد همچنین به اقدامات انجام‌شده برای مددجویان عادی تحت حمایت این نهاد در سال 98 اشاره کرد و افزود: طی سال قبل درمجموع بیش از دو هزار مورد خدمات عمرانی شامل ساخت مسکن روستایی، مسکن شهری، تعمیرات فضای جانبی انجام‌شده است.
وی تصریح کرد: 456 واحد روستایی،164 واحد شهری، 1266 مورد تعمیرات و احداث فضای جانبی ازجمله اقدامات عمرانی برای مددجویان عادی بوده است.
وی خاطرنشان کرد: هم‌اکنون نیز 122 واحد بااعتبار حدود یک میلیارد و 300 میلیون تومان در حال ساخت است.
مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی مجموع اعتبار هزینه شده در بخش مسکن مددجویان عادی را حدود 35 میلیارد تومان از محل منابع دولتی، منابع داخلی کمیته امداد، تسهیلات بانکی، صندوق امداد ولایت و آورده مددجویان اعلام کرد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۸۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید