جزییات خبر

پنج شنبه / ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۶:۱۶
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۷۴۸۱۰
گزارشگر : ۷۸

دومین مرحله رزمایش همدلی به همت کمیته امداد خراسان شمالی برگزار شد

(پنج شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۶:۱۶

دومین مرحله رزمایش همدلی به همت کمیته امداد خراسان شمالی و مراکز نیکوکاری این استان در جهت لبیک به‌فرمان مقام معظم رهبری و کمک به نیازمندان آسیب‌دیده از کرونا با حضور نماینده معزز ولی‌فقیه، فرمانده سپاه جوادالائمه (ع)، نمایندگان منتخب مردم شهرهای اسفراین و بجنورد، گرمه و جاجرم، مانه و سملقان و رازوجرگلان در مجلس شورای اسلامی، معاون منابع انسانی استاندار و سایر مسئولان عالی‌رتبه استان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، مجید الهی راد در این آیین گفت: این همایش باهدف کمک به نیازمندان آسیب‌دیده از کرونا و در لبیک به فرمایشات ولی امر مسلمین برگزارشده است.
مجید الهی راد میزان سبدهای معیشتی پیش‌بینی‌شده در این رزمایش را بیش از 10 هزار بسته به ارزش دو میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: این بسته‌ها برای خانواده‌های غیر تحت پوشش کمیته امداد که در شیوع ویروس کرونا دچار آسیب شده‌اند پیش‌بینی‌شده و توسط مراکز نیکوکاری توزیع می‌شود.
وی اظهار کرد: این بسته‌های غذایی به همت طرح رزمایش همدلی و مساعدت بنیاد مستضعفان با همکاری گروه‌های مختلف مردمی، مراکز نیکوکاری، مساجد، پایگاه‌های بسیج و دستگاه‌های مختلف تأمین‌شده است.
مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی یادآور شد: طی دهه اول ماه مبارک رمضان نیز 9 هزار و پانصد بسته غذایی به ارزش یک میلیارد و 900 میلیون تومان بین مددجویان تحت حمایت این نهاد توزیع‌شده است.
الهی راد در ادامه به برنامه‌های این نهاد در قالب رزمایش همدلی اشاره کرد و پخت و توزیع 65 هزار پرس غذای گرم توسط آشپزخانه‌های مهدوی را از دیگر اقدامات این نهاد برشمرد و افزود: غذاهای تهیه‌شده بین نیازمندان حاشیه شهر و مناطق محروم استان توزیع‌شده است.
وی با یادآوری اینکه تاکنون 18 هزار خانوار نیازمند توسط مراکز نیکوکاری شناسایی‌شده است، خاطرنشان کرد: این خانوارها به همت قرارگاه مواسات از برکات این رزمایش بهره‌مند‌می شوند.

تعداد بازدید : ۲۵۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید