جزییات خبر

دوشنبه / ۳۰ تیر ۱۳۹۹ / ۰۸:۰۰
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۷۶۱۸۵
گزارشگر : ۷۸

برگزاری مرحله دوم پویش «ایران همدل» در خراسان شمالی

(دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۹) ۰۸:۰۰

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از آغاز مرحله دوم رزمایش مواسات و همدلی در پیروی از فرمان ولی امر مسلمین باهدف کمک به محرومان و اقشار آسیب‌دیده از کرونا خبر داد.

  به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، مجید الهی راد در خصوص نحوه برگزاری مرحله دوم این رزمایش گفت: پویش ایران همدل از عید سعید غدیر تا پایان ماه صفر برگزار می‌شود.
وی یادآور شد: به‌زودی درباره چگونگی مشارکت مردم و ارائه کمک‌های نقدی و غیر نقدی اطلاع‌رسانی دقیق انجام خواهد شد.
وی در ادامه با اشاره به سخنان ارزشمند رهبر معظم انقلاب در آستانه ماه مبارک رمضان و دعوت از همگان به‌منظور ایجاد رزمایش همدلی، مواسات و کمک مؤمنانه گفت: در مرحله اول رزمایش ایران همدل ۹ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان از محل کمک‌های کمیته امداد، نیکوکاران، بنیاد مستضعفان و بنیاد علوی تأمین و طی ماه مبارک رمضان هزینه شد.
الهی راد بابیان اینکه با کمک خیران نیک‌اندیش در طول ماه مبارک رمضان امسال بیش از ۲۴۵ هزار پرس غذای گرم و ۳۰ هزار و ۲۷۰ سبد غذایی به خانوارهای نیازمند در استان اهداشده است، ادامه داد: این اقدامات با مشارکت بیش از دو هزار خیر انجام‌شده است.
وی خاطرنشان کرد: امیدواریم با مشارکت مردم نیکوکار، بالاترین میزان کمک‌ها و بزرگ‌ترین پویش مردمی را در رزمایش مرحله دوم ایران همدل شاهد باشیم.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۴۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید