جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۵ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۱۶:۴۱
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۷۶۵۵۵
گزارشگر : ۷۸

مرحله دوم رزمایش همدلی در خراسان شمالی کلید خورد/ توزیع 5300 بسته معیشتی بین نیازمندان و آسیب دیدگان کرونا آغاز شد

(چهارشنبه ۱۵ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۶:۴۱

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از توزیع پنج هزار و 300 بسته غذایی بین نیازمندان و آسیب‌دیده از کرونا در قالب طرح رزمایش همدلی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، مجید الهی راد در آیین آغاز رزمایش مواسات و همدلی با اشاره به آماده‌سازی پنج هزار و 300 بسته معیشتی برای توزیع در بین خانواده‌های آسیب‌دیده از کرونا در سراسر استان افزود: تمامی سبدهای معیشتی توسط خیرین مراکز نیکوکاری استان اهداشده است.
الهی راد با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری در جهت تداوم کمک‌های مؤمنانه به افراد نیازمند و آسیب‌دیده از کرونا گفت: امروز دومین مرحله پویش ایران همدل در این استان با کمک دستگاه‌های عضو آغاز شد.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان شمالی همچنین از راه‌اندازی 72 آشپزخانه در ایام محرم خبر داد و گفت: این عدد به نیت اصحاب باوفایش سرور و سالار شهیدان پیش‌بینی‌شده است و انشاء الله برکات خوبی برای محرومان به ارمغان خواهد داشت.
الهی راد تهیه و پخت 100 هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان را ازجمله برنامه‌های پیش‌بینی‌شده به مناسبت عید بزرگ غدیر خم عنوان کرد و افزود: غذاهای تهیه‌شده با رعایت شأن وحفظ کرامت نیازمندان بین خانواده‌های محروم توزیع می‌شود.
وی همچنین به استفاده از ظرفیت دستگاه‌های مختلف در عملی شدن منویات رهبری در گام دوم پویش ایران همدل تأکید و به توزیع سبد حمایتی بین نیازمندان اشاره کرد و گفت: برای تمام مددجویان تحت پوشش شهری و روستایی، سبد حمایتی در نظر گرفته‌شده است و بیش از 50 هزار بسته در این بخش توزیع می‌شود.

 انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۹۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید