جزییات خبر

دوشنبه / ۲۶ آبان ۱۳۹۹ / ۱۷:۰۳
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۷۸۵۷۳
گزارشگر : ۷۸

34 درصد از اعتبارات اشتغال کمیته امداد خراسان شمالی جذب شد

(دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹) ۱۷:۰۳

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: از ابتدای سال تا کنون 34 درصد اعتبارات اشتغال این نهاد جذب شده است.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، مجید الهی راد با اشاره به اینکه امسال در مجموع 170 میلیارد تومان اعتبار اشتغال به این نهاد اختصاص یافته است، افزود: تا کنون 34 درصد از مجموع این اعتبارات جذب و در قالب طرح های اشغال زود بازده به مددجویان پرداخت شده است.
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی خاطر نشان کرد: هزار و 450 طرح اشتغال توسط کمیته امداد طی امسال اجرا شده است که برای اجرای این طرح‌ها حدود 60 میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه پرداخت‌شده است.
الهی راد با اشاره به اولویت‌ها و برنامه‌های مهم کمیته امداد استان در حوزه اشتغال تصریح کرد: امسال 350 شغل برای مددجویان و اقشار آسیب‌پذیر از محل منابع اشتغال پایدار روستایی و منابع داخلی امداد اجرایی شده هم‌چنین برای هزار و 100 نفر نیز از محل تسهیلات قرض الحسنه بانک ها (تبصره 16) و هم افزایی تشکیل شده است.
وی اظهار کرد: همچنین برای 210 نفر از مددجویان تحت حمایت و فرزندان آن‌ها از طریق بسته‌های تشویقی و تعامل با کارفرما کاریابی صورت گرفته است.
وی با تاکید بر اینکه کمیته امداد نظارت مستمر بر طرح‌های اشتغال را به صورت کامل از ابتدا تا انتهای طرح‌ها بر عهده دارد، گفت: لذا این رویکرد ما را به سوی استفاده بهینه از منابع و حفظ سرمایه و پایداری طرح های اشتغال سوق داده است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱۹۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید