جزییات خبر

دوشنبه / ۱۲ مهر ۱۴۰۰ / ۱۴:۱۸
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۸۴۷۵۷
گزارشگر : ۷۸
معاون سیاسی امنیتی استاندار خراسان شمالی تأکید کرد؛

استفاده از سامانه جامع نیکوکاری در برقراری عدالت خدمت‌رسانی به نیازمندان بسیار مؤثر است

استفاده از سامانه جامع نیکوکاری در برقراری عدالت خدمت‌رسانی به نیازمندان بسیار مؤثر است
(دوشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۰) ۱۴:۱۸

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی به استفاده از سامانه جامع نیکوکاری در برقراری عدالت خدمت‌رسانی به نیازمندان تأکید کرد.
به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد،  برادران  در جلسه هم‌اندیشی و تعامل نهادهای حمایتی و مؤسسات خیریه با محوریت سامانه جامع نیکوکاری با مطلوب ارزیابی کردن راه‌اندازی سامانه جامع نیکوکاری استان باهدف توانمندسازی نیازمندان و مددجویان گفت : با راه‌اندازی این سامانه عدم هماهنگی بین نهادهای خیریه، همپوشانی خدمات و کم‌توجهی به کرامت نیازمندان حذف‌شده و دغدغه کمک به نیازمندان فراگیر می‌شود.
 وی بابیان اینکه سامانه جامع نیکوکاری آسیب‌ها را شناسایی می‌کند اظهار کرد:  این سامانه اقدامی مهم برای مؤسسات خیریه است تا بی‌عدالتی در کمک‌رسانی را رفع کنند.
وی نقش خیرین و مؤسسات خیریه در تمام مقاطع در یاری‌رساندن به نیازمندان و مددجویان را مهم برشمرد و گفت:  گسترش این سامانه  اقدامی مهم در راستای محرومیت‌زدایی است .
 وی با اشاره محدودیت ظرفیت دولت‌ها و دستگاه‌های دولتی اظهار کرد: ظرفیت مردم و خیرین در کمک‌رسانی بی‌بدیل بوده و این نشان‌دهنده پای‌کار بودن مردم در تمامی صحنه‌هاست.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۱۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید